Havadisler
İKV 10 Yaşında!
01 Nisan 2017 Cumartesi

Resim

 

ŞAKA DEĞİL! İKV 10. YAŞINA BASTI!


Türkiye'nin ilk yerli devasa çevrimiçi oyunu olan İstanbul: Kıyamet Vakti 10 yıl önce tam da bugün oyun severlerle buluştu. İstanbul sokaklarında dolaşıyor, tanıdığımız bildiğimiz her şeyi orada görüyorduk. Hem Türkçe hem de Türk yapımı olması İKV'yi kısa sürede oyuncular tarafından sevilen bir oyun haline getirdi.

Kıyametin ortasında filizlenen bu körpecik fidan, bugün gölgesinde nice umutların yeşerdiği ulu bir çınar oldu. Tüm heybetiyle Teşkilat'ın yeni neferlerini selamladı ve derinlerden gelen sırlara, ergin bulandırdığı zihinlere tanık oldu.

Bizler daimi tanıklarıyız, hep var olacak kentimizin. Şimdi ve kıyamette!
Zaman akmaya devam edecek, yanımızdan ve sessizce. Yaşamın diğer kıyısında.
Kent kalacak baki. Ve bizler... 


Kaosun hakim olduğu; ergin gücünün zihinleri bulandırdığı ve yıkımın sebep olduğu yaraların sarılmaya çalışıldığı bir dünyada yer almanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu güzel günü kutlamak için beğeneceğinizi umduğumuz bazı hazırlıklar yaptık. Güncellemeleri yine forumumuz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

İstanbul sokaklarını dolduran, her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen tüm oyuncularımıza teşekkürü borç biliriz.


Resim

DÜKKAN'A UĞRA HEDİYENİ AL!


 
İKV'mizin 10. yılında "İKV Yıldönümü Paketi" de Dükkan'da sizi bekliyor olacak. Lokman, Sarraf ve Madenci Şans Artırıcılar (%30), Migrat ve Sığınaklar Yağma Artırıcıları(%60), Klan ve Şan Puanı Artırıcı (x1,5) ve %50 Tecrübe Puanı Bonusu 10 Nisan'a kadarher gün ücretsiz!

Dükkan'a giderek hediyeni anında hesabına yükleyebilirsin. Hediye Ürünlere buradan ulaşabilirsin.

İKV Hediye Paketinin içinde neler var?
175 Akçe değerinde Şan ve Klan Parası Artırıcı x1.5
175 Akçe değerinde Sarraf Şans Artırıcı (%30)
175 Akçe değerinde Maden Şans Artırıcı (%30)
175 Akçe değerinde Lokman Şans Artırıcı (%30)
345 Akçe değerinde Sığınaklar Yağma Arttırıcı (%60/%60)
345 Akçe değerinde Migrat Yağma Arttırıcı (%60/%60)
295 Akçe değerinde Lonca Puanı ve EXP Bonus (%50) Arttırıcı


Resim


İKV 10.YIL ÖZEL ETKİNLİKLERİ!

 
Playstore'dan 10.Yıldönümü İndirimi!

Playstore'da 01-10 Nisan tarihleri arası tüm İKV ürünlerine özel indirim var! Üstelik bu süre zarfında Playstore'dan İKV paketi alanlar arasından 1 Kişiye Buluşma Hatırası Seti, 10 Kişiye ise III. Kademe Tılsım hediye!


Facebook'ta Akçe Dağıtıyoruz!
Teşkilat matbaasında makinelerin bozulması bazı bono kartlarının yanlış basılmasına sebep olmuş. Bono kartlarının üzerindeki eksik basılmış kodları tamamlayanlara karttaki akçeleri kullanma şansı tanıyoruz. İKV Facebook sayfasında bugün gün içerisinde yayınlayacağımız bono kartlarını dikkatle incele, akçe senin olsun!

Etkinlik Tarihi: 01 Nisan saat 11:00 ila 02 Nisan 24:00
Facebook sayfamızı beğenmediysen darılırız. Aşağıdaki Beğen(Like) butonuna bas, etkinliği kaçırma!


Sunucu Hatırası!
Game Master'larımız bu akşam sunucularda gezinecek, sizlerle hem sohbet edecek, hem de hatıra fotoğrafı çektirecekler. Çekilen fotoğrafları Facebook sayfamızda yayınlanacağız. İksir hediyenizi de Game Master'ımızdan ısrarla isteyiniz!

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.