İKV Destek Takımı

İKV Destek Takımı, profesyonel olarak bu işi yürüten Lider Oyun Yöneticisi [DEV]Nerull(Nihat Özpay), [DEV]Orti(Muhammed Yeşilmen) ve [DEV]Ronaldo(Ferdi Bakırezer) ile onlarla gönüllü çalışan devasa bir ekipten oluşmaktadır. İKV Destek Takımı, İKV oyuncuları ile çalışmaktan mutluluk duymaktadır ve temelini, yani çekirdek kadrosunu oyunda tecrübe kazanmış oyuncularından almaktadır.
Bu İKV Destek Takımı’nın oyuncularına duyduğu güven ve sevgiden ileri gelmektedir. Hali hazırda Sobee Studios’da profesyonel olarak bu işi yürüten kişilerin geçmişinde de İKV, İKV nin çekirdek kadrosunda yöneticilik tecrübeleri vardır.

İKV Destek Takımı, isimlerden ve kişisellikten uzaklaşmış, ekip ruhuna sadık kişilerden oluşmaktadır. Hiçbir isim İKV’nin yada İKV Destek Takımı’nın önüne geçemez. İKV Destek Takımı’nın Yegane amacı İKV oyuncularına daha iyi destek vererek, onlara daha eğlenceli ve nezih bir oyun ortamı sunmaktır.

Gücünü oyuncularından alan İKV Destek Takımı her an gelişmeye ve daha iyi destek sunmaya devam edecektir. Sizde İKV’de söz sahibi olmak ve İKV’ye kendinizden bir şeyler katmak için bizlerle çalışabilirsiniz. Kim bilir geleceğin profesyonel oyun uzmanı siz olabilirsiniz. Sobee Studios insan kaynakları değerlendirmesinde her zaman gönüllü destekçilerini yakından takip edecektir.

Sobee Studios

2006-2011 © Tüm hakları Sobee Yazılım Tic.Ltd.Şti.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.